فراخوان هشتمین جشنواره

برای شرکت در جشنواره روابط عمومی های برتر صنعت نفت

روابط عمومی ها تا 29 اردیبهشت ماه ٩٥ آثار خود را ارسال کنند

 

مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت آخرین مهلت ارسال آثار به هشتمین جشنواره روابط عمومی برتر صنعت نفت را 29 اردیبهشت ماه 1395 اعلام کرد و گفت: در این جشنواره آثاری برگزیده می شوند که ظرفیت الگوبرداری برای دیگر روابط عمومی ها را داشته باشند.

به گزارش خبرنگار شانا، اکبر نعمت الهی در تشریح محورهای اصلی هشتمین جشنواره روابط عمومی های برتر با اشاره به این که این جشنواره در هشت محور برگزار می شود، اظهار کرد: مطالعات اجتماعی، برنامه ریزی، انتشارات ارتباطات الکترونیک، تبلیغات، ارتباطات رسانه ای و دو محور جدید فعالیتهای فرهنگی و کارشناس برتر محورهای این دوره از جشنواره است.

وی با بیان این که در این جشنواره فقط آثاری برگزیده می شود که قابلیت و ظرفیت الگوبرداری برای دیگر روابط عمومی ها را دارا باشند، تصریح کرد: روابط عمومی ها باید در ارسال آثار به ابعاد کیفی و خلاقانه آثار توجه ویژه داشته باشند.

نعمت الهی آخرین مهلت ارسال آثار روابط عمومی ها را تا 29 اردیبهشت ماه ٩٥ عنوان کرد و گفت: امیدواریم همکاران روابط عمومی بهترین آثار تولید شده در سال ١٣٩٤ را به دبیرخانه هفتمین جشنواره ارسال کنند.

به گفته وی، جزئیات برنامه ریزی و برگزاری جشنواره از طریق سایت همایشها و جشنواره های وزارت نفت به آدرس www.Oilfestival.com  منتشر می شود.

در هشتمین جشنواره روابط عمومی های برتر صنعت نفت تنها شرکتهای دولتی وابسته به وزارت نفت ارزیابی می شوند.